Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amit Én seedelek a BitHUmenen,...

Amit Én seedelek a BitHUmenen, azt le is tőlthetném?

Figyelt kérdés
A sz.gépre 2 klienst tennék az egyikben seedelném, a másikban letőlteném ugyanazt a fájlt.Ezt meg szabad csinálni?Őrültségnek hangzik, de nagyon lassú netem van :S (A sértő mondatokat, ha lehet mellőzétek)
2012. márc. 14. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazt töltöd le, amit fel, nem változik semmit az arányod, akármennyiről indulsz (1:1).


Szabály nem tiltja ezt sehol, de én még nem láttam ~7 év alatt hogy bárki ezzel elért volna valamit. Még ha szorzós feltöltés van, azzal talán jutsz valamire. Viszont ha nem egyedül vagy seeder, simán előfordulhat hogy más feltöltők fogják seedelni helyetted, főleg miután kicsi a sebességed. A kliensek úgy működnek, hogy a gyorsabbra fogsz kapcsolódni, míg a saját lassú kapcsolatod a háttérbe szorul. Így az egésszel inkább arányt fogsz rontani mint semlegesen tartani, vagy minimálisan javítani. Ilyen módon nem véletlenül nem szoktak eljárni, értelmetlen.

2012. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem engedi nem tőli le és nem is seedeli :( Valami ötlet?
2012. márc. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!