Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján törlik a videókat...

Mi alapján törlik a videókat youtubon?

Figyelt kérdés
azt írja ki,hogy a videó néhány országban le tiltva,közben írt egy srác miszerint a videóm szerzői jogok megsértése miatt nem megjeleníthető. de van fenn ezer hasonló videó azok miért nem jogsértőek? átlagos feltöltők tették fel pedig,nem a kiadó vagy a tulajdonos. nekem amúgy lejátssza.
2012. márc. 14. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki a jelenlegi erős szűrőrendszer előtt töltötte fel más művét, az átcsúszott az ellenőrzésen. Most már annyira fejlett a vizsgálat, hogy azonnal képesek tiltani a videót, nem kell várni vele. Arányait tekintve olyan sok a régi feltöltés, hogy lassan távolítják el azokat.


De ezektől függetlenül ha bárki át is csúszik, bármilyen szerzői követelés után úgyis eltávolítják a tartalmat, a jelenlegi feltöltők pedig már alapból átesnek az ellenőrzésen, és azért törlik őket.


Összességében ezért felesleges szórakozni a rendszerrel, mert ami nem a te szellemi terméked azt nem oszthatod meg, és valamilyen módon előbb-utóbb törölni fogják.

2012. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
találtam több olyan videót is(teljes filmek) amik 1 vagy több éve vannak fenn,akkor ők hogyan csúsztak át a szűrőn? ez annyira szemétség.
2012. márc. 14. 11:46
 3/3 A kérdező kommentje:
és azt hogyan tudom megnézni,hogy melyik országban nincs letiltva?
2012. márc. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!