Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt ki lehet játszani? Van...

Ezt ki lehet játszani? Van valami tippetek? Ugye tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy van ez az oldal [link] és itt elkezdtem smsezni egy csajjal. Egy sms ára közel 300 ft viszont a felhazsnálás feltételek szerint


: "A Felhasználó személyes adatainak kezelése


A Szolgáltatás nyújtása során a Tartalomszolgáltató, vagy Üzemeltető a személyes információkat és adatokat bizalmasan kezeli s azokat – az ÁSZF-ben szabályozott kivételektől eltekintve - semmilyen körülmények között nem szolgáltatja ki harmadik fél, vagy akár a Szolgáltatásban résztvevő másik partner számára és kötelezi magát, hogy ezen kötelezettséget a Partner vagy egyéb alvállalkozókkal szemben is érvényesíti. A Tartalomszolgáltató, vagy Üzemeltető nem kötelezhető a személyes adatok és tartalom kiadására még abban az esetben sem, ha ezt a felhasználó kinyilvánítja."


És ez tényleg igaz mert a csajjal elküldtük már a számunkat és nálam pl úgy jelent meg az sms-ben hogy : " akor itt az én telószámom: " és a kettőspont után semmi,illetve email cimnél is ez történik,vezeték nevünket se hagyja elküldeni hogy facen megnézük egymást.


Remélem tudtok segiteni.


2012. márc. 14. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A beszélgetésetek elejére vagy végére rejtsétek el a számot egyenként.
2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Írd ki betűkkel a telefonszámot. Vagy így az emailt: email cim pont hu
2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kilehet játszani,itt egy példa:06306349126

és ezt ugy irja le pl 30mdgwaam

lényegébe amelyik szám következik azt a telefon gombot megnyomja

2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó thank you !!!! Életmentő vagy :D
2012. márc. 14. 21:30
 5/6 urughai69 válasza:

első sorba kétlem hogy nem kamu dolog..


megoldás egyszerű ne használj ilyet mert csak átb@sznak :P

élj a valóéletbe..

2012. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én megnéztem mi ez az oldal.

Átverés az egész.

De egyébként írják is a "Használati feltételek"-ben, az "V./ A szolgáltatás rendeltetésszerű igénybevétele" részben, a 3. bekezdésben: "A Felhasználó tudomásul veszi, hogy a szolgáltatás nyújtása során az üzenetváltásban (chat-elésben) operátorok animációs, moderációs célból vesznek részt. Tudomásul veszi, hogy a fenti okból a Szolgáltatást kiegészítő fényképfelvételek és bemutatkozó szövegek illusztrációk, nem feltétlenül az üzenet szerzőjét vagy a megjelölt chat partnert ábrázolják. Ezen profilok zöld jelzéssel vannak ellátva. A pirossal jelölt profilok esetén az adott profil megalkotója felelős a feltöltött kép(ek)ért és üzenetei valóságtartalmáért. Ebből eredően tehát a Felhasználó amiatt, hogy az üzenetet nem az általa elképzelt vagy válaszadóként kiválasztott személytől kapta, vagy az illusztráció nem az üzenet szerzőjét, vagy a partnerként megjelölt személyt ábrázolja, semmiféle igénnyel nem léphet fel az Üzemeltetővel szemben."

Magyarul te végig egy operátorral sms-ezgettél 300 Ft-ért, akit azért fizetnek (és közben valószínűleg kan) hogy neked szexy és izgató sms-eket írjon...

Nézd csak végig... egy piros női profilt nem látni... bezzeg férfi profil az van dögivel piros...

Akkor ez most nem kamu szerinted még mindig?

2012. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!