Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router beállítás hogyan történik?

Humpok Mária kérdése:

Router beállítás hogyan történik?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni abban,hogy hogy kell összekötni a routert a számítógéppel? Nemrégiben vettünk egy TP-LINK WR340G routert és nem tudjuk beálítani. És még azt szeretném megkérdezni,hogy amit kaptunk hozzá telepítő cd-t azt muszáj feltelepíteni? vagy anélkül is működik? mert bár elindítja a telepítést de később kiírja,hogy valami hiba van és nem folytatható tovább. Valaki tudna nekem segíteni? mert ez a router dolog egy kicsit nekem magas mivel még nem volt ilyen gépünk és nem igazán értünk hozzá. Aki tud az segítsen köszönöm szépen.
2012. márc. 16. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem igen részletesen elmagyarázza ez a video.

http://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk

2012. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az összekötéssel van a gondom,hogy mit hova kell mert ha bedugom a router nincs internet melyik kábelt hova kell kötni?
2012. márc. 16. 09:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a számítógépben kell valamit beállítani?
2012. márc. 16. 09:58
 4/8 PapaJoe ***** válasza:

A betápot biztos megtaláltad:power

A "Wan"feliratú helyre megy a bejövő internetes kábel.

Mellette találsz ngy csatlakozót.Ezek a "LAN" csatlakozók.Ide kel dugni egy összekötő kábelt aminek olyan a vége,mint a netes kábelnek.A másik vége megy a számítógépbe.

2012. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megnézted volna a videót ezzel kezdi.
2012. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A telepítő cd nem kell de viszont a kábel igen,Remélem van a gépben wifi vevő mert anélkül csak kábellel működik és értelmét veszti a wifi.Kellene legyen benne egy bekötési rajz(használati)képekkel talán az segít.
2012. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mi gépünkben nincsen Wi-fi de már valaki ezt is mondta,hogy az lehet a baj.
2012. márc. 16. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves KEZDŐ.

Nem lehet hanem bíztos hogy ez a baj.TV adás is van mindenhol mégsem tudom nézni ha hiszed ha nem kell hozzá egy TV.

2012. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!