Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Havi 5 gigás adatforgalom...

Havi 5 gigás adatforgalom mobilinternetnél laptophoz mire elég?

Figyelt kérdés
Meddig tudom vele a skype-ot használni szimpla beszélgetéshez? A sebesség 3,6 mega letöltésnél, a feltöltést nem tudom. Nem előfizetéses egyébként, hanem feltöltőkártyás. Németországban lakom és egyenlőre a kábeles net nem megoldható, így ideiglenes megoldásnak szánom. Normál használatról beszélek nem torrenthez kellene. Csak böngésznék napi 1-2 órát és 1 óra skype beszélgetés naponta az igényem. Ilyen használathoz meddig elég az öt giga? Utána is van netem, csak gprs sebességre tesz, ami max 56 kbit. Azzal lehet még skype-ozni?
2012. márc. 16. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Böngészésre rengetek, a skype (csak hanggal) is viszonylag huzamosabb ideig mehet, videóval már nem biztos, hogy érdemes próbálkozni.


Gprs-el már nem skypeoznék, max csak írásos "módban".


Esetleg tegyél fel egy forgalom mérő programot, azzal pontosan láthatod, hogy mikor mennyit használsz és mire, így abból pontosabban tudsz számolni/következtetni.

2012. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. márc. 17. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk is 5 giga van,de egész hónapra elég szokott lenni,még marad is belőle valamennyi,
2012. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!