Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik blogszolgáltatót...

Melyik blogszolgáltatót ajánlanátok az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Egy olyan blogra szeretnék regisztrálni, ahol rögzíteni tudok túrabeszámolókat, valamint a túrán készült fotókat feltölteni.

Iszonyat sok képem van, évekre visszamenőleg, ezért korlátlan tárhelyre lenne szükségem, valamint vannak hatalmas felbontású sima képeim és panorámaképeim is és mindent eredeti felbontásban szeretnék közzétenni, valamint legyen magyar nyelvű.

Létezik ilyen blog? Ha igen, melyiket ajánlanátok?


2012. márc. 17. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a blogspot.com -ot ajánlom, nagyon könnyű szerkeszteni, magyar nyelvű, és össze lehet kötni a Google-fiókoddal, pl. ha van gmailes e-mail címed, nem kell regisztrálni hanem azzal be tudsz lépni.


Képeket is lehet feltölteni, de én azt a helyedben Picasan keresztül oldanám meg, ami óriási tárhely képeknek, és szintén gmail-fiókkal működik, tehát egy account alatt tudnál szerkeszteni mindent.

2012. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó lenne, én is valami ilyesmiben gondolkodtam, csak a Picasanak is van egy 1 Gb-os limitje és én egy bejegyzéshez kb. 300 megányi képet szeretnék feltenni. Így 3-4 bejegyzés és el is értem a limitet... :/
2012. márc. 17. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az Ingyenblog.hu-t használom, a legnagyobb megelégedéssel már vagy 2 éve :)
2012. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!