Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az NCore-on meg lehet nézni,...

Az NCore-on meg lehet nézni, hogy melyik filmet, programot, játékot stb. töltik le a legtöbben? Van pl 10-es lista?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert azokat a torrenteket,amiket sokan letöltenek,próbálnám folyamatosan seed-elni,hogy az oldalon kicsit aktívabb legyek meg ne tegyenek ki.Azt nem tudom már mondani,hogy jó legyen az arányom,mert arány már nincs.Igazából most nem is értem milyen rendszer van,azt se tudom én most milyen helyzetben vagyok az oldalon..
2012. márc. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik kategóriát, vagy ömlesztve az egészet rendezni tudod a fejlécekre kattintva csökkenő vagy növekvő sorrendbe.


Azzal viszont nem mész sokra, hogy listázod a legtöbb letöltővel rendelkező torrentet, mert ha ott mindenki partial seeder, akkor senki sem letöltő, mégis a feltöltők közé vannak elszámolva.

Ráadásul ahol sok a letöltő, ott a feltöltő is, úgyhogy ha túl van seedelve a torrent, és nálad gyorsabb feltöltési sebességgel rendelkezők seedelnek, elveszik előled a letöltőket, már amennyi van a partial seedek mellett.


Arány nélküli rendszer van, a szabályzat szerint 48 órát vagy 1-es arányig kell visszaosztani, azon felül már csak a többinek teszel jót ha tovább futtatod.

Toplista van csak, de az utolsót sem teszik ki azért, mert utolsó a listán. Ha betartod a seed szabályokat nem lehet baj, az arány nélküli rendszer is azért van, hogy ne az arány miatt ossz meg, hanem az elv miatt.

2012. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. márc. 18. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!