Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookhoz hasonló külföldi...

Facebookhoz hasonló külföldi oldalt, valaki belinkelne nekem?

Figyelt kérdés
A Facebookon kívül keresek olyan KÜLFÜLDI(nem Iwiw, nem MyVip) oldalt ami ugyanilyen típusú, profilkép van stb... és be lehet lépni meghívó nélkül. Az mindegy, hogy dániai, vagy kanadai, vagy bármilyen külföldi ország oldala. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
2012. márc. 18. 12:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi! Azt hittem, hogy arra célzol, hogy keressem a google-ban! Tényleg bocsi, nem direkt barmoztalak le, köszi a segítséget!
2012. márc. 18. 12:59
 2/7 A kérdező kommentje:
67% olvasd el a kérdést rendesen! Azt írtam, hogy a Facebookon kívül keresek! Mondtam én, hogy az nem külföldi? A másiktól meg már bocsánatot kértem, csak elegem van már, hogy itt mindenhol azt olvasni, hogy ott a google és azt hittem ő arra gondol.
2012. márc. 18. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet valakit véletlenül lebarmozni?? Gratulálok, ezt eddig nem tudtam.


Amúgy myvip, myspace, és igen, a google+!!!!!...

2012. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy baj lenne ha nem eddig ismertem a google+-t. De már bocsánatot kértem és most harmadszor is megteszem. Bocsi, elnéztem!
2012. márc. 18. 13:02
 5/7 A kérdező kommentje:
A véletlen alatt, hogy mit értettem már megírtam. Még egyszer bocsi, mert tényleg nem szokásom hülye barmozni se a interneten, se máshogy, csak mérges lettem. A hasznos válaszokat köszi!
2012. márc. 18. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
twitter
2012. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor újra írom, h már leszedték:

Google+, de ott van még a Diaspora is.

2012. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!