Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tartsam a zenéimet?

Hol tartsam a zenéimet?

Figyelt kérdés

...ha a gépen nem szeretném?


Csak a helyet foglalják, és esetleg mások számára is elérhetővé szeretném tenni.


Úgy képzeltem, valahogy feltölteni egy tárhelyre, mint ahogy webalbumokban is tartok bizonyos képeket.

.rar, .zip, .mp3 kiterjesztésűek.


Vagy ez nagyon hülye kérdés?


2012. márc. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye kérdés. Viszont a jogvédett tartalom megosztása miatt kockáztatod azt, hogy számon kérhetnek, és azt is hogy az oldal bármikor megszűnhet és elveszik a tartalom, vagy ők törlik szerzői jogvédelemre hivatkozva.


Ha azt akarod hogy megmaradjon, de nem akarod a gépen tárolni, akkor az adathordozó marad, mint lehetőség. Optikai lemezen, flash meghajtón vagy külső merevlemez. Ár és kapacitás szempontjából a külső HDD éri meg jobban, de ennyi erővel belsőt is vehetsz, és marad a gépen minden, és még helyed is lesz.

2012. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én konkrétan vettem 1 külső vinyót erre. lehet, hogy sznob vok kicsit, de ez a legjobb. biztonságos, kicsi (nekem csak 2.5ös) és nem foglalja a helyet. komolyra fordítva a szót: ha nem akarsz pénzt cseszni rá, csinálj válogatásokat belőle, töltsd fel torrentoldalakra, és seedeld fel. aztán hagyd sorsára. A webtárhelyért még mindig fizetni kell!:D (egyébként, ha akarsz erre pénzt szánni, akkormeg nehogymár tárhelyért fizess... inkább 1 vinyó!)
2012. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a hasznos válaszokat!
2012. márc. 18. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy GMail fiokot, és küld el saját magadnak mailban. Az mp3-at a gmail alaplejátszója le is játsza.


...vagy regisztrálj a ***** , [link] regisztráció [link] register -ra, és itt tárolhatod (a box.net le is játsza).


De egyszerübb egy külső vinyó, vagy egy médialejátszó nagy háttértárral. (habár ez pénzbe kerül)


Pl.:

asztali, hálózati: [link]

vagy egy hordozható, pl Archos



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.
2012. márc. 20. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

vinyó bárhl találsz, bagy kapacitás, jó áron

[link]

2012. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!