Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet vezeték nélkül...

Hogy lehet vezeték nélkül internetezni?

Figyelt kérdés

Be van kötve nálunk az internet.Nagyon jó meg minden csak az a baj hogy kb. 1 méteres a vezeték és laptop-om van.Így hiába hogy laptop helyhez van kötve!Tudom vehetnék hosszabb kábelt!De ha megoldható lenne akkor miért ne internetezhetnék házon belül vezeték nélkül akár a másik szobába?!

Szóval kicsit hülye vagyok ehhez a wi-fi és egyéb dolgokhoz!Elvileg van rajta wi-fi.

Ez a készülék egy Toshiba Satellite c-650!

Ha valakinek van türelme akkor legyen szíves írja le nekem hogy hogy kell beállítani!És persze nem szeretném lopni senkitől!Ha lehet legális és ingyen megoldást kérnék!Amúgy UPC-s vagyok!És 15 megás netem van!

Köszönöm!


2012. márc. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ingyen nem igen oldod meg. :) Ehhez kell egy olyan router ugyanis, ami a netedből egy helyik WIFI -t csinál, amire aztán csatlakozhatsz a laptopoddal. Persze ha nem jelszavazod le, a szomszéd Pistike is lophatja róla a neted. :D

Szóval nem nagy dolog, csak egy WIFI képes router kérdése.

2012. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
helyi*
2012. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kerül olyan sokba egy wifis router [link]
2012. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen meg tudod oldani,

ha veszel egy kb 6 ezer forintos wifis routert ,és azt teszed a lapid helyére,

tehát a modemből a kábel nem a gépedbe lesz dugva mint most ,hanem a routerba,

a lapidat meg viheted a lakásban bárhová ,mert ő a wifijével befogja a routered wifjét és van net a lapin ,


[link]

2012. márc. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Veszek egy routert!

2012. márc. 19. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben, csak ügyelj, hogy WIFI képes legyen! Különben csak vezetékkel oszthatod ketté a neted! :) Ez fontos! ;-)
2012. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!