Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a feltöltésem az...

Miért lassú a feltöltésem az utorrenten? A feltöltésem elég gyors 120-130kb/s de a feltöltésem 1-20kb/s. Valamit be kellene állítanom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Most akkor melyik a fel és melyik a letöltés értéke?

Mert 2x írtál feltöltést.


Általában a letöltés mindenkinél gyorsabb mint a feltöltés.

Pl. 1Mb-os netnél a feltöltés 128 Kb/s a maradék sávszélesség a (1024 Kb/s mínusz 128 Kb/s)letöltési sebesség maximális értéke.

2008. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsika a letöltés az a gyorsabb és a feltöltés az a lassabb
2008. ápr. 13. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:

A 128 kBps feltöltés 1024 kbps (1 Mbps) kapcsolatra enged következtetni. Ehhez pedig az 16 kBps feltöltés (128 kbps) sebesség teljesen reális. Általában így vannak csoportosítva a csomagok. ADSL-nél pedig biztos, hogy így van (van ahol 160 kbps, azaz pont 20 kBps sebességet adnak felfelé)


Amúgy tévedés ne essék, a fel és letöltés nem adódik össze, azaz a kapcsolat sebességét nem a kettő együttese határozza meg! (Írták előttem)

ADSL szolgáltatásnál a feltöltés és letöltés két külön fogalom, az 1 Mbps-es kapcsolatnál a feltöltés ezen felül értendő.

2008. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pozmann Gergely válasza:
Nekem 60Mbit es elvileg a netem a letöltéssel nincs is gond, de a feltöltésem igyn lassu, max 20-25kb/s és nem tudom miért mikor a feltöltésem volt olyn 600-2Mbit ig miért lehet?
2010. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem le se indul a feltöltés a beload.hu torrent oldalra.Nem tudom miért.Valaki tudna segíteni?
2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem úgy akartam írni hogy le,hanem hogy el,bocsi a hibákért
2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karesz01 ***** válasza:

Szia


1.-minden torrent oldalon nézd meg melyik torrent klins program van engedélyezve .


2.-A torrent klins programodnak ne enged letölteni az ( alfa , béta , ...stb. verziókra való frissítést )


3.-A torrent klins programod frissítést te saját kezűleg végezd el .


4.-A torrent kliensed használj állandó portot .


5.-Kapcsold ki a DHT csomópont használatát .


6.-Ha feltöltés alatt vagy függ attól hány ember tölt le tőled .

( aszerint is változhat a sebesség )


7.-Tud meg hogy a kapcsolatod "aktív" e az adott oldallal .

2012. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!