Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán ahhoz, hogy teljes...

Vaterán ahhoz, hogy teljes jogú felhasználó legyek,100ft ot csak átutalni lehet bankkártyán keresztül, vagy bankba is betudom fizetni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

a bankba is betudod fizetni

EZ A 100 FT CSAK ARRA SZOLGÁL HOGY LEELENÖRIZZENEK HOGY NEM KAMU 11 ÉVES KIS PÖCH VAGY:)

2012. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké :) Köszönöm a választ, mert én neten még egyszer sem utaltam nem is szeretem, én bankba szoktam általában bemenni és úgy utalok KPval
2012. márc. 20. 11:20
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis úgy fizetembe, de akkor bemegyek és cég nevére utalok mutatom a bankszámlaszámot, de az én bankszámlaszámomat elég ha neten elmentem annál a résznél ?
2012. márc. 20. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
nem értem
2012. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval ugye teljes jogúsághoz kell az én bankszánmlaszámod, amit első lépésben vaterán el kell ments és majd hozzárendelik a felhasználó nevedhez, hogy teljes jogú felhasználó, ,de ugye hogyha én bankban kpban fizetem be összeget és csak felhasználó nevemet írom bele közleménybe, utána tudni fogják én fizettembe ?, mert uyge átutalásnál letudják ellenőrizni bankszámlaszámomat
2012. márc. 20. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, akár webes felületen te magad kezdeményezed, akár egy bankfiókban POS-terminálról az átutalást, az átutalás dokumentációja mindenképpen tartalmazza a te bankszámla-számodat.

Amikor a pénzed megérkezik valahova, tudni fogják, hogy milyen bankszámla-számról érkezett a pénz, és azt is, hogy a számlának ki a tulajdonosa!


Szóval nem kártyatulajdonosnak, hanem számlatulajdonosnak kell lenned. A bankkártyád egy bankszámlához tartozik. Ennek a banszámlának is te vagy a tulajdonosa? A te neveden van?

2012. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen van egy kártyám is, igaz OTP Junior, mert nekem még csak azt lehetett csinálni nyáron,de az elvileg rendes kártyának számít, egész kérdésnek a lényege, hogy ugyan úgy bemegyek befizetem 100 ft, mint amikor egy megrendelt terméket fizetek ki ? ,de persze előtte Vaterán elmentem a számlaszámomat
2012. márc. 21. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!