Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NAGYON SÜRGŐS! Youtube owner...

NAGYON SÜRGŐS! Youtube owner probléma?

Figyelt kérdés

A következő levelet kaptam a youtubetól: Your video "Hogwarts' kids", may have content that is owned or licensed by Warner Bros., but it’s still available on YouTube! In some cases, ads may appear next to it.


This claim is not penalizing your account status. Visit your Copyright Notices page for more details on the policy applied to your video.


ezt a videót 5 éve tettem fel, nem tudom, mi a jelszavam, a jelszóvisszaállítás nem működik, mert az az email címem már nem létezik, nem értem, ezt mi alapján találták meg, erre mégse küldik a jelszóvisszaállítást. Ez mennyire veszélyes és mit csináljak? Könyörgöm... köszi!!!


2012. márc. 20. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
semmenyire csak figyelmeztettek hhogy nem a te tuladjdonod a video! és törölnöd kell különben törlik a youtube fiokod! ne aggodj nem birságolnak meg :D törlöd a vidit a youtuberrol vagy ök torlik a youtube os fiokod ha nem teszed meg ennyit! nem durva helyzetÍ! :D
2012. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat. felőlem töröljék le az egész fiókot, mert egyáltalán nem tudom a jelszót és innentől kezdve hiába :S mégegyszer köszi :)
2012. márc. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!