Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sajat szerverhosting inditasa...

Sajat szerverhosting inditasa - Van e ertelme?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne, hogy globalis szintu szerverhostingot (php + asp + cgi + 4.0 netfrmwrk) + cloud hosting es vele egyutt inditani egy file sharing site-ot mint pl. megaupload volt, az kifizetodo lenne? erdemes lenne belefektetni milliokat?

Valaszotokat elore is koszonom.


2012. márc. 21. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj nem beszélj már badarságokat.


A nagy cégek mellett iszonyú befektetést kellene véghez vinni, hogy versenybe kerülj. A kis kapacitású hosting cégek általában csak árukapcsolással tudnak eladni. Azt is sokszor lúzereknek.


Na meg kérdés, hogy ingyenes hostingot akarsz vagy fizetőset.

Ingyenes az már van, és nehezen térül meg.

Pénzem meg hát hogy is mondjam... Én havi 1000Ft-ért korlátlan tárhely, sávszél, domaincím, e-mailcím, mysql adatbázis, stb kapok és csak röhögök azon, amikor olyat látok, hogy 3000 ft és 200MB tárhely, e-mailcím nuku.


A file sharing site-ba meg pont most akarsz belefogni amikor világszerte a kommandósok szedik össze az az ilyen oldalak üzemeltetőit? Ér ez neked ennyit?

2012. márc. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
A szerverhosting azt jelenti, hogy az ügyfelek nálad helyezik el a szervereiket. Amit te akarsz, az a webhosting.
2012. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj új búzaszem lenni a magtárban.


Annyi hosting cég van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni. Labdába se tudsz rúgni, ha csak ezzel foglalkozol. Meglévő, már profitáló vállalkozás plusz szolgáltatásként fölveheti, de csak erre alapozni, az felejtős.

Pláne, ha jól értem, te windows alapon akarsz szervert: windows server licencek nagyon drágák, legalább annyit ráköltenél szoftverre, mint hardverre. Meg a windows úgy nem igazán való szervernek, azt meg kéne hagyni a unix alapú rendszereknek.

2012. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden előttem hozzászólónak igaza van!


Kiszolgáló oldalnak a windows csak indokolt esetben ajánlott - leginkább belső vállalati hálónak ahol főként windows alapú gépekkel rollereznek.


Milliókat csak a hardware-be abban az esetben szükséges beleölni ha tényleg ki is használod. DE nem fogod tudni ki használni miután ma már mint mondták Dunát lehetne rekeszteni.


Webhosting szolgáltatás vagy tárhely esetleg fileshare szolgáltatást mint olyan teljes mértékben hülyeség elkezdeni csinálni.


Gondolkozz másban ha mindenképpen a világhálóból szeretnél 1 szeletet.

2012. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem haladj lepesrol lepesre, ne egyszerre csinalj mindent. Ahogy jonnek megrendelesek tudod boviteni a palettat.
2012. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!