Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol tudom beállítan...

Facebookon hol tudom beállítani, hogy a keresőben idegenek ne tudjanak rám keresni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Facebook fiók törlése menüpontnál.
2012. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hahaha...
2012. márc. 21. 10:48
 3/5 2xSü ***** válasza:

Esetleg tilthatod az összes olyan Facebook felhasználót, aki nem ismerősöd. :-) Pár százmillió user van csak.


Nincs rá mód. A Facebook egy közösségi oldal, így nem zárhatják ki a lehetőséget, hogy a tényleges potenciális ismerőseid rád találjanak.


Arra van lehetőséged, hogy az általad megosztott információkat – képek, bejegyzések, adatok – elrejtsd azok elől akik nem ismerőseid. Ha nagyon el akarsz rejtőzni, akkor használj álnevet és ignoráld az ismerősnek jelöléseket, esetleg ha nem a magad nevében vagy fent, akkor regisztrálhatsz oldalt, csoportot.

2012. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van, mert régen betudtam állítani. Oldalt kidobhat, hogy pl 3 közös ismerős, megjelölés, de a keresőben nem lehet rákeresni.
2012. márc. 21. 22:07
 5/5 2xSü ***** válasza:
Lehet, hogy régen volt, de most nincs. Amúgy mi indukálja a kérdést? Mert lehet, hogy a valós problémára van más megoldás is.
2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!