Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel szabályozni tudom a számítógépemen az internetezési időintervallumot?

Figyelt kérdés

Akár úgy korlátozni, hogy pl. napi 3 óra netezés vagy csak 16:00-20:00 lehessen használni.

Valamit muszáj kitalálnom, mert kezdi átvenni az irányítást az életem fölött az internet :-/ Viszont néhány alapvető dolog miatt e-mail, tanulás szükségem van rá. Szükségem van valami külső segítségre az elhatározásom mellett!

Bármilyen megoldás érdekel, akár a routert kéne beállítani, a böngészőket vagy magát a laptopot...


2012. márc. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülői felügyelet programok, pl. windows live family safety és társai segíthetnek ebben. Igazából nem sok értelme van, mert az efféle korlátozásokat saját magad fogod áthágni mindenféle mondvacsinált ürüggyel, és utána meg szarul fogod érezni magad miatta.
2012. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én tenném, megkérnék rá valakit; gondoltam már erre. De köszönöm!
2012. márc. 22. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell menni a géptől. Ez segít.


Nem feltétlen 4 éjszakára sátorral a Magas-Tátrába, elég ha kimész a kertbe, egész nap teszel-veszel, estére már nem is kívánod.


Nem is a kert a lényeg, hanem az, hogy legyen olyan elfoglaltságod, ami halaszthatatlan és tényleg csinálnod kell (nem csak úgy agyalni rajta).

2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy, ugye?! Hallottál már függőségről? Baromira könnyű a távolból okosakat mondani! A kérdésem nem az volt, amire Te válaszoltál! Megvan az elhatározásom, tenni is szeretnénk ellene, de külső segítségre van szükségem épp úgy, mint egy ahogyan egy alkoholista elől elzárják otthon az alkoholt. De az internetfüggőség kicsit más, komplexebb főleg a mai világban, ahol ha valaki nem használja analfabétának számít...
2012. márc. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!