Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltötük a Sims 2-öt....

Letöltötük a Sims 2-öt. Letőltöttük hozzá a kiegészítőket is. Hogy lehet összerakni? Bövv. Lent!

Figyelt kérdés
Na szóval,apám letőltőtte a Sims2-őt. Mivel már elég uncsi volt vele játszani [a Sims3 jobb volt] megkértem,hogy tőltse le a kiegészítőket is. Le is tőltötte, csak nem tudjuk,hogy hogy játszak. Mármint,hogy hogy tudom használni a kiegészítőket?? HELP!!
2012. márc. 23. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Ha megveszed boltba LEGÁLISAN, akkor adnak hozzá útmutatót hogy hogyan kell használni.
2012. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fel kell telepítenia kiegészítőket, álalában crackelni is kell ezeket, ahonnan letöltöttétek nincs írva semmi? csak mert mellékelni szoktak egy útmutatót. Ha feltelepítették, a legutolsót indítsátok el
2012. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán az alábbiak nyújtanak némi segítséget.


Telepítés:


1. Pucold le az összes Sims 2-t a gépedről (a mentéseket is!), különben nem garantált a siker!

2. Szépen sorban telepítsd fel az összes programot, válaszd mindig a magyar nyelvet. Ne indítsd el egyik játékot se, ne is Crackeld őket!!!

Telepítés közben mindig a REGISZTRÁCIÓ KÉSŐBB-et válaszd.


01. The Sims 2 - Alapjáték

02. The Sims 2 - Egyetem

03. The Sims 2 - Éjszakák

04. The Sims 2 - Megnyitottunk - Vár az üzlet!

05. The Sims 2 - Házi kedvenc

06. The Sims 2 - Mesés díszletek - Cuccok

07. The Sims 2 - Csilli-villi - Cuccok

08. The Sims 2 - Karácsonyi parti csomag

09. The Sims 2 - Bulis! Cuccok

10. The Sims 2 - Évszakok


3. Amikor fent van az "Évszakok" kiegészítő is, akkor crackeld, de csak az "Évszakok"-at: másold be az Évszakok crack könyvtárában található "Sims2EP5.exe" fájlt a "C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Évszakok\TSBin" alkönyvtárba, felülírva vele az ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.


4. Ezután a játék indítható, CD behelyezése nem szükséges.

Ha játszani akarsz, mindig az "Évszakok"-at kell indítani!!! (A többi ikont le is lehet szedni az asztalról.)


Figyelem!!!


Az alap- és a kiegészítő játékok feltelepítéséhez kb. 9 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.

Az összes játék és a kiegészítők feltelepítéséhez kb. 10 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.


Nem szükséges az összes kiegészítő játékot feltelepíteni, lehet játszani egy-egy kiegészítő játékkal is az alábbi megkötésekkel:

- Bármelyik kiegészítő játék csak akkor működik, ha az alapjáték is fel van telepítve!!!

- Az Egyetem-en és az Éjszkák-on kívül bármelyik kiegészítő játék crack után (amelyiket crackelni kell) működik.

- Az Egyetem és/vagy az Éjszakák mellé fel kell telepíteni még egy olyan kiegészítőt is, melynek létezik crack-je és ezt kell crack-elni, máskülönben sem az Egyetem, sem az Évszakok nem működik.

- Indítani mindig a crack-elt verziót kell.


Crackeléskor a Crack alkönyvtárban lévő fájlt mindig a telepített program TSBin alkönyvtárába (C:\Program Files\EA Games\...\TSBin) kell másolni, felülírva vele az

ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.

2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló! Nem vesszük meg a boltban,mert inkább letőltjük ingyenesen, minthogy vagyonokért megvegyük a boltban.. Azért a többieknek köszönöm az értelmes választ!! :)
2012. márc. 23. 18:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Köszönöm szépen, igazából mi is így akartuk. De tényleg le kell szedni a Sims2 alapjátékot... ja bocs,már értemXD
2012. márc. 23. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Kedves inkább ingyen letöltő: Ha gondolkoznál egy kicsit, akik a játékokat csinálják a azoknak ez a munkájuk. ők azért dolgoznak hogy kapjanak fizetést. Ha te inkább ingyen letöltöd minthogy megvásárolnád, akkor nem fognak tudni fizetni nekik és nem csak hogy munkanélkülivé válnak de nem lesz aki megcsinálja ezeket.

Remélem hogy a környezetedben dolgozók közül mindenkit elbocsátanak, mert nem lesz elég bevétele a cégnek és ezért be kell zárnia.

2012. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most nem tudom,hogy ,miért kell annyira nagy ügyet csinálni azért,mert letőltöttem egy játékot! EGY játék ennyi!! Nem rugok ki mindenkit,egy letőltés miatt!!
2012. márc. 23. 18:08
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
ja, de nem vagy egyedül.
2012. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát nem..
2012. márc. 23. 18:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs egyedül, mert én spec. a világon mindent ingyen szedek le a netről, ahogy még a Föld bolygón egy pár millióan teszik ezt nap, mint nap hosszú évtizedek óta. Miért? Mert senki sem milliomos (rajtad kívül)! És hidd el, azok a dolgozók NEM fognak sem munka nélkül maradni, sem éhen halni. Ha pedig mégis, az nem miattunk lesz! Kis halak vagyunk mi a nagy létóceánban.
2013. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!