Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube-on el lehet tüntetni...

A Youtube-on el lehet tüntetni az ajánlott videókat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet eltüntetni. De miért zavar hogy ott van? Legfeljebb nem nézed meg.

A youtube-t mindig frissíik és olyannak láthatod amilyennek ők akarják.(Ez nem közösségi oldal)

2012. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért zavar,mert nem akarom,hogy a többiek tudják,hogy miket néztem.
2012. márc. 24. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne az ajánlott videókról írj, hanem a böngészési előzményeidről. Azokat ugyanis lehet törölni. A csatornádon belül, megtudod tenni. Keress rá a YouTube súgóban, írd be böngészési előzmények törlése, és ott megtalálod az információt. Üdv. szép napot:)
2012. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Üsse kavics:), leírom neked. Szóval belépsz a YouTube-ra. Ott ráklikkelsz a nevedre. megnyílik egy sáv fönt -kedvencek,megnézendő videók, tetszik, és az előzmények. Na, akkor ráklikkelsz az előzményekre, és fönt megtalálod a megtekintési előzmények teljes törlése lehetőséget. Innét már azt hiszem elboldogulsz:)szia.
2012. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak gondoltam megemlítem, az ismerőseid akik pl. feliratkoztak hozzád nem látják a neked ajánlott videókat, csak amikhez hozzászóltál, kedveltél.. És ezt is lehet korlátozni persze.
2012. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kutyus70 ***** válasza:
Nos gyerekek, ezek azért hülye válaszok, mert amiről ti írtok azt én is tudom. De ehhez be kell jelentkezni az accountoddal, és ott törlöd a keresési-megtekintési előzményeket. Így aztán ha mondjuk a barátnőddel YouTube-ozol és ő ragaszkodik hozzá, hogy "márpedig lájkoljuk azt a cicát" és be kell lépned a kedvéjért, nem fogja látni, hogy tegnap emo csajokat nézegettél. De itt másról van szó, sokkal mélyebb és rejtélyesebb dologról. A köcsög YouTube akkor is küldi "a nekem ajánlott videókat" ha úgy nézegetem a videókat, hogy nem vagyok bejelentkezve. Ezt hogy a fenébe csinálja?! Nagyon idegesítő, hogy amikor elindítom a YouTube-ot, egyből ott sorakozik egy csomó olyan videó, ami az előtte egy héttel megnézetthez kapcsolódik. Tök mindegy melyik böngészőt használod, mindegyik esetében megcsinálja ezt. És hiába pucolod ki, hiába törlöd az előzményeket, én még a böngészőt is töröltem már (kivéve az Internet Exporer-t amit nem szabad törölni mert hazavághatod a Windowsodat ezzel, de ezt a böngészőt kivételesen nem is használom)aztán újratelepítettem, de akkor is beadja a "nekem ajánlott videókat". Még egyszer hangsúlyozom a gyengébbek kedvéjért: Nem arról van szó, hogy bejelentkezve böngészek és onnan törölhetem a megtekintési előzményeket, hanem arról, hogy NEM BEJELENTKEZVE nézek meg videókat, és akkor is ajánl egy csomó kapcsolódó videót, még hetekkel, hónapokkal később is. Ha valaki erre tud megoldást, na arra vagyok kíváncsi.
2013. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem erre gondoltatok (ha nem vagy bejelentkezve):

Youtube kezdőlap -> klikk arra hogy "Ajánlott" -> fent kicsit jobbra "Kezelés" -> "Megtekintési előzmények teljes törlése".

2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kmx1x2 válasza:

A YouTube - mint a többi hasonló portál - nem a gépeden lévő előzményeket nézi, hanem az IP címét a gépednek és az IP címről megnézett videókat.

Sac/kb lerövidítve és leegyszerűsítve: amikor a youtube-on ráklikkelsz egy videóra, azt a youtube szervere "látja" mikor betölti neked a videót magáról a szerverről. Az internet működéséhez tartozik az IP cím és minden netes folyamatban jelentős szerepe van..

->A Lényeg: esetleg beválós módszer lehet, ha sok más videóra kattintasz rá/tekersz a végére/kattintasz tovább róla/keresel más videót/stb. az olyan típusú videókról amik nem gázok vagy kellemetlenek(pl.: általánosan zenék, filmek, gameplay videók stb.). Egy idő után már mást kell, hogy ajánljon, ha "mást nézel". Ez babrás és nem mindig válik be. :/

! A YouTube műrödését NEM ismerem ! A fent írottak csak levont következtetések, amik tapasztalaton alapulnak! Ezzel a problémával én is találkoztam és gondot is jelent...

2014. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha rámész az Ajánlott videókra, ott kiadja, hogy az előzmények törlése. Bejelentkezés nélkül. Nekem sikerült. Vagy ez már egy újítás azóta?!
2014. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kirillfjodorov válasza:
A Youtube által létrehozott sütiket kell törölni a böngészőből.Firefox-ban eszközök/oldal adatai/biztonság/sütik megtekintése.Itten kiválasztott süti törlése,vagy összes süti törlése.Ha pedig nem akarod,hogy a Youtube(vagy bármilyen másik oldal) ismét sütiket helyezzen el a böngésződben,akkor Firefoxban eszközök/beállítások/adatvédelem/előzmények rubrikánál "egyéni beállításokat használ az előzményekhez"-re kell állítani.itten pedig a kivételek gombra kattintva megadhatod azokat a webhelyeket ,amelyek mindig vagy sohasem tudnak sütiket elhelyezni a számítógépen.Írd be a kezelni kívánt webhely pontos nevét,majd kattints a Tiltás,Engedélyezés a munkamenetben,Engedélyezés gombok egyikére.
2014. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!