Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a P. E. T. és mennyibe...

Mire jó a P. E. T. és mennyibe kerül a fenntartása?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 07:10
 1/3 anonim válasza:
Ajánlom olvasd el a DO.bibliát,mert még sok mindent nem tudsz erről a játékról.Egyébként a PET. egy önálló kiskutya aki odahozza a labdát ha kéred.Be tudod állítani gyűjtésre és védelemre is ha lőnek rád az NPC-k.
2012. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A P.E.T. mint a neve is sugalja egy "háziállat" ami Mesterséges-intelligenciával rendelkezik. A P.E.T. alap ára 50 ezer uridium, és üzemanyagot kell bele venni. Az üzemanyag ára 0,25 uridium, de sajnos nem litereként hanem darabonként :D Minél nagyobb szintű a P.E.T. ed annál többet fogyaszt.

Ezen felül fel szerelheted külömböző berendezésekkel valamint protokollokkal.

Hát, szó mi szó elég sok uridiumba fáj mire egy erős, és használható P.E.T. lesz belőle.

2012. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg ha lézert akarsz bele venni akkor helyet kell vásárolnod és a baj hogy egyre drágább lesz a hely nagyon drága fentatársa szerintem akkor vegyed meg ha már 8 irised full lf3 és bo2 én sjanosn em ugy tetem és folymatosan használtam nem mindig elöhivtam és sokba került de megoldotam kivetem belöle az öszes cucot és igy már csak magamat feljesztem:)
2012. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!