Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik mobil internet a legjobb?

Melyik mobil internet a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 11:10
 1/5 anonim válasza:
vodafonos. állítólag a t-mobilos nagy ratyi-
2012. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenek van jó és rossz oldala

elönye hátránya szóval legjobb olyan nincs sose (szerintem)

.

az adatforgalom korlátozás már nem csak mobilszolgáltatóknál de majdnem minden internet szolgáltatónál bevett szokás (föleg egyéb vezeték nélkülieknél, de egyre töb vezetékesnél is)

.

attól füg hol is használod lehet egyik szolgáltatónal ót jobb a jel vétele erösége...


árban is atól füg menyit fogod használni ha nem sokat olcsóbat is lehet vened

.

én vodefane internetet használok és most nincs okom panaszra régóta

amikor volt akoriban kiépitheték a jobb rendszert és azért nem volt mindég a legjobb de ez pár hónap volt

már nem is tudom mióta de 5 éve kb. ez a vodafone mobil internetem van

2012. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én djuice-os (telenor) vagyok, és meg vagyok elégedve vele, de persze ez az én véleményem.


csak akkor használom ha nagyon muszáj mert meg sem közelíti a kábeles netet... :/

2012. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy melyiknek jobb a lefedettsége, helyfüggő. Bár 90 százalékban megegyezik a három szolgáltatóé, ha városban laksz, mindháromé jó lesz. A sebesség pedig már nem csak a lefedettségtől, hanem a választott csomagtól is függ.


Mi a legjobb neked?

- a legolcsóbb árban lévő a legjobb?

- a korlátlan böngészést biztosító konstrukció a legjobb?

- a legnagyobb sávszélességet biztosító konstrukció a legjobb?

- a legnagyobb adatforgalmat biztosító csomag a legjobb?

- a hűségidő nélküli (feltöltőkártyás) konstrukció a legjobb?


Ezekre mind más szolgáltatót, illetve csomagokat tudok javasolni.


Egyébként mindhárom szolgáltató saját magát tartja a legjobbnak, és mindenki fel tudja sorolni az érveket, mivel jobb a versenytársainál (azaz más csoportot céloz meg mindhárom).

T-mobile: náluk van elsőként 4G hálózat Magyarországon, ráadásul az erre alkalmas csomagban 40 Gb adatforgalmat biztosítanak.

Vodafone: náluk van a legolcsóbb önállóan megrendelhető mobilinternet.

Telenor: a Hipernet csomagoknál 2 éves szerződéssel korlátlan böngészést és E-mailezést engedélyeznek, ráadásul magasabb csomagoknál + 100 Gb éjszakai adatforgalmat is adnak.


Ma már a csomagokban foglalt forgalmi keret mindhárom mobilszolgáltatónál korlátozás nélkül felhasználható (azaz pl. a torrent is engedélyezett).

2012. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon jól jöttek
2012. márc. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!