Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a facebook-on, hogy egy adott személy ne lássa az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Néztem az adatvédelmi beállításokba, de nem találtam. Régebben pedig tuti volt ott ilyen. Vagy figyelmetlen voltam, vagy máshol van, vagy sehol sincs.

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. márc. 24. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adatlap szerkesztésénél lehet megadni hogy ki mit láthat. De ez csoportokra vonatkozik, mint ismerős, ismerős ismerőse, vagy bárki.


Ha azt akarod, hogy egy adott személy ne lásson semmit, tiltsd le, vagy szakítsd meg az ismerősi kapcsolatot, és állítsd be hogy csak ismerős láthassa. Más esetben ő is látni fogja.

2012. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adatlap szerkesztése/Ismerősök és családtagok. Ismerősök mellett van egy ilyen kis lenyitható menü, ott válaszd az egyéni lehetőséget és beállíthatod úgy, ahogyan szeretnéd.
2012. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!