Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jó a torrentoldalaknak...

Miért jó a torrentoldalaknak ez a fenenagy bezárkózás?

Figyelt kérdés

Hogy mindenhova csak belépni lehet, ha már regisztrálva van az ember, de regisztrálni nem lehet, max. csak meghívóval (és akkor sok szerencsét valakinek a felkajtatásához, aki már tag éppen ott), vagy még anélkül se? Elvégre ha kevesebb a tag, akkor kevesebb a tartalom is. Mi ebben a jó?


(Mondjuk engem személy szerint ez csak azért idegesít, mert olyan hülye "ínyenc" vagyok, aki rendszeresen keres olyan ritkaságokat, amik mondjuk jó ha egy helyen megvannak és ott is talán csak egy-vagy két feltöltővel... de sokra megyek vele, ha megtalálom x oldalon, ahova aztán nem tudok regelni...)


2012. márc. 24. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy minden random cigány nem ott piócáskodik majd.
2012. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg a rendőr bácsiknak is nehezebb így kukucskálni.
2012. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kettőnek igaza van.

Sokkal jobb, ha csak kevesebb, de megbízható ember van ott, mint egy halom olyan, aki csak felmegy, lekapja ami kell és már el is tűnik a seedből.

Illetve a szerverek sincsenek ingyen, ha 5* annyi ember lógna rajta, akkor esélyes, hogy lehalnának. (Így is láttam már az nCore szervereit haldokolni, ennyi felhasználó alatt is.)

2012. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az egyszeri felhasználók a mindennapi felhasználókkal ugyanazon a sávszélen osztoznak. Ha seedelnék naphosszat, engem is szétverne az ideg, ha fél óra alatt leszedhetnék valamit, de az egyszeri userek miatt mondjuk 4 óra lenne, mire lejön.
2012. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Aham. Igen, végülis logikus, amit írtok, köszönöm, így már érthetőbb a helyzet.


Akkor már csak egy olyan kérdésem van, hogy a microbit.eu-hoz tud-e küldeni valaki meghívót, vagy legalább csak azt az egyetlen egy árva torrent-fájlt úgy önmagában, amit keresek? Ha netalán akad itt microbites, úgy kérem, legyen kedves, írjon privit, előre is köszönöm.


Ha meg nincs, hát akkor így jártam...

2012. márc. 25. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, pont arról volt szó, hogy megbízható emberek kerülnek (többnyire) csak be, szerinted mennyire logikus ezek után, hogy így kérésre küldd valaki egy meghívót? :)

(Nem vagyok ott tag, csak gondolj bele, bár a torrent file kérés jó ötlet lehet, de ezt az oldal szabályzatok nem mindig szeretik.)


@18:04: Ezt hogy érted?

A P2P hálózatoknak az a lényege, hogy a felhasználóktól tölt az ember.

Azaz még ha egyszeri userek is vannak ott, akkor is gyors marad a letöltés, sőt minél több az ember, annál gyorsabb.

Szóval nem tudom mire alapoztad ezt a sávszélesség dolgot. :)

2012. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából egyszerűbb lenne, ha azt árulnád el, hogy mit akarsz letölteni, mert biztosan beszerezhető ezer másik forrásból is.
2012. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7: Nos, ha te megtalálod nekem más forrásból is az 1984-es, azt hiszem, eredetileg lengyel Szexmisszió c. filmművészeti alkotást magyar szinkronnal (és úgy, hogy nem csak egy ember seedeli 1 Kb/s-kel), akkor előre is örök hálám érte. :)
2012. márc. 25. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Badum-tssssss...


Találtam rá két forrást is, íme az egyik:


[link]


És a másik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Utóbbihoz a jelszó: dittypapa


Természetesen az alulvonások eltávolítandók a linkekből.

2012. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ó. Ez igen. Köszönetem! :)
2012. márc. 26. 00:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!