Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehetséges?

Dawe96 kérdése:

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a Facebookon nem látom az egyik családtagom. Minden többi ismerőst látok, a többi családtagot is, de pont azt az 1 személyt nem. Megnéztem, nincs letiltva, chat-en elérhető vagyok én is és ő is,de valamiért mégsem mutatja. Ha üzenetet küldünk egymásnak akkor úgy jó,viszont a chat-ben is jó lenne látni.

Erre tud valaki valami okosságot mondani?

Ha igen, azt megköszönném! :)

Üdv


2012. márc. 25. 16:15
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom,én is szeretném tudni,miért van ez,azt sem tudom,mikor van fent
2012. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az üzeneteknél keresd ki a családtagod, és a beszélgetési felületnél chat ablakba lehet helyezni a beszélgetést felül a múveleteknél (megnyitás a chatben)

Ezek után a kis chatabla felső részén katt a fogaskerékre és katt arra h legyek elérhető az ő számára. Ha te elérhető vagy a számára, akkor ezt ő is csinálja meg.

2012. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ezt már megcsináltuk,de mégsem jó
2012. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Esetleg próbáljátok meg törölni, majd ujra felvenni egymást.
2012. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számitógépről próbáltad? Ott is ez van?
2012. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,megpróbálunk mindent.a zöld kéz ettől függetlenül ment mindenkinek!:)
2012. márc. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!