Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A PayPal letiltott?

ParadoxH kérdése:

A PayPal letiltott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket kérném. Hozzárendeltem a debit/credit bankkártyámat a paypal.com hoz és megadtam a kártya adatait. Ezt követően levont 1,5 eurót a kártyáról, és az igazolásnál elakadtam. Meg kellett volna adjak egy négyjegyű számot, amit gondolom a paypal küldött el(?), de nem tudtam, hogy mi ez a szám. Beírtam a kártyámról az első négy számot a meg a hátuljáról is és erre azt írta ki, hogy a kártyámat disabledelte. Mikor megint hozzá akartam adni a kártyát, akkor ezt küldte vissza:


We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents. ( A valid photo ID (front/back copy)

A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account)


Ha elküldöm a dokumentumot amit kérnek, akkor mikorra fogják validálni a kártyát?



2012. márc. 27. 15:57
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Hasonló problémába ütköztem :(


Azt írták, hogy 7-10 munkanap. Én viszont azt nem értem, hogy pontosan mit is kell nekik elküldeni?

- fényképes személyigazolvány másolat

- és ez mi is? (A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account)


Köszönöm!

2012. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

"A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account"


Bankszámla kivonat, ami tartalmazza a nevem és a kártyaszámom, meg a címem, amivel regisztráltam a PayPal-ra?

2012. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Közben utánanéztem egy kicsit, szóval:


"Miután megadtuk az adatainkat, és nem akarunk 100 eurós fizetési limitet, a PayPay le fog emelni 1.5 eurót a számlánkról. Ezután meg kell várnunk (a visszaélések elkerülése végett) a havi banki értesítőt postán (vagy személyesen a bankban) ahol a közlemény rovatban találunk egy azonosító számot (Expanded Use Number). Miután a PayPal oldalán ezt az azonosítót beírtuk, "verified member"-ek, azaz ellenőrzött tagok leszünk és a 100 eurós limit feloldódik + a 1.5 eurónkat is visszakapjuk. "



Tehát ha a PayPal elfogadta a beküldött fotóimat, akkor még meg kell várjam a banktól a havi értesítőt...

2012. márc. 30. 17:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem most már megoldódott a problémám. Megadtam a szükséges adatokat az uploadnál, hogy re-aktiválják a kártyát, de még 13 nap után sem történt semmi.


Ezt követően ma felvettem a kapcsolatot a paypal ügyfélszolgálatával emailben (Contact Us a honlap alján), és leírtam angolul, hogy mi történt - érthetően kell fogalmazni, egyszerű mondatokban, használhatod a google translatort is. Hogy igazoljam, hogy én vagyok a kártya tulajdonosa, felmentem a bankom online oldalára, csináltam egy screenshotot a tranzakcióról, amikor a paypal levont 1,5 eurót és amelyikben látszik az a rész, hogy PP*CODExxxx (négy szám). 15 percen belül jött válasz is, reaktiválták a kártyámat. Hozzáadtam újra a kártyát, ismét levont 1,5 eurót, és ismét felmentem a bankom honlapjára. Megnéztem megint a PP*CODExxxx et. Az xxxx helyén lévő négy számot kell megadni és a kártyád validdá válik. Remélem ez segít majd másoknak is, ha valakinek nem tiszta, írjon rám nyugodtan.

2012. ápr. 19. 20:31
 5/7 anonim válasza:

Szia

Paypalos dolgokrol kérdeznék mert most én járok a te cipődben, aztan rábukkantam a kérdésedre de mivel elég régen iródott nem vagyok biztos benne hogy még gyakran jársz erre felé... úgyhogy kérlek jelezz vissza ha elolvastad ezt a üzenetet :)

köszönöm.

Tibor

2012. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sziasztok valaki leírná nagyon részletesen mi a teendő ebben az esetben? ugyan ebbe a hibába estem én is letiltották a kártyámat hiába írtam levelet hiába küldtem képet személyimről bankkártyámról és a 400 forintos levonásról semmi változás,ugyanúgy levan tíltva
2014. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hello én is ilyenbe estem és megtaláltam hogyan kell bezárni a kártyámat de nem tudja bezárni mert korlátozva van akkor mit tegyek ?
2015. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!