Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha T-home Pirelli A225G fehér...

Ha T-home Pirelli A225G fehér színű routerem van hogyan lehet megnézni azt hogy kik vannak kapcsolódva rá? Lopja-e valaki a netemet?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megnézni hogy lopják-e a netet, kapcsolódva vannak-e wifin keresztül hozzám?
2012. márc. 28. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én is így csinálom :)
2012. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de senki nem azért fizet az internetért hogy más használja... Hiába korlátlan a net...
2012. ápr. 1. 09:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarok kötekedni, de nem értem a felfogásodat.

Nem azért fizetsz, hogy más használja, hanem tudniillik azért, hogy te használjad a netedet. Más csak akkor használja, amikor te nem, vagy amikor egyidőben használjátok, akkor neki csak a maradék marad, amit te nem használsz. És mivel korlátlan az interneted, ezért nem kell emiatt többet fizetned, az az, hogy észre sem fogod venni, miközben másnak jót teszel.


Természetesen én sem adnék rendszeres használatra valakinek netet, de arra igen, hogy ha úton van, nincs hol megnézni valamit, és fontos lenne neki, vagy akármi, akkor mentőövnek jó, egy kis böngészésre, vagy e-mailre, vagy megüzenni valamit valakinek, ami pont akkor fontos, stb., persze a torrentezést azt csinálja otthon, ne az én netemmel, kivéve, ha nagyon fontos, de az nem tart órákig meg a sebességet se veszi el tőlem.

2012. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom olvassa -e még valaki, de az utolsónak írom, ez elég bizarr felfogás, amit leírtál. Mindég jelszóval kell védeni a rádiós kapcsolatot. A jószívűségnek rossz vége is lehet rádnézve, ugyanis akár bűncselekményt is el lehet követni más netjén, például pedofil tartalmat nézni, vagy még rosszabb, feltölteni. Vagy bármilyen, bűncselekménnyel kapcsolatos feltöltések. És a rendőrség hozzád megy, neked kell védened a netet, nem fogja vizsgálni lopták-e? Vagy ha be is bizonyítod esetleg, addigra meghurcoltak. A másik pedig tényleg, ha én fizetem, miért adjam másnak? Esetleg járuljon hozzá anyagilag, és lehet róla szó, ha már szabáyt szegek.
2012. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak egy BigLike! (Y)
2012. ápr. 7. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!