Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e valakinek gyakorlati...

Van-e valakinek gyakorlati tapasztalata Debrecenben a ZolComp mikrós internetről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelt volna, de látom, elég rég óta nem érkezett válasz.

Neked kedves kérdező esetleg van már azóta tapasztalatod?

2018. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mocskos régi a kérdés, és talán már aktualitását veszítette a kérdező szempontjából, azéert én megírom, nekem milyen tapasztalatom van velük.


Rossz! Nagyon rossz!


Az csak egy dolog, hogy mértem olyan sebességet is, hogy feltöltés: 0,81Mbps, letöltés 0,22 Mbps mert némi asztal csapkodás után javítottak rajta valamenyit, de így sem hozták messze az ígért sebességet.

Viszont az ügyfélkezelésük csapni való! Alapból bunkóznak, és beszólnak, lazán, még akkor is, ha ők hibáznak! Az ASZF-jükben benne van, hogy nekem kell szólni nekik, hogy ha elfelejtenek számlát küldeni! Az ügyfélre terhelik az Ő mulasztásukból adódó problémákat! Kapcsolattartás címen kapott telefonszámon nem hívnak fel, csak egy sms-t küldenek, hogy "ha nem fizetsz, kikapcsoljuk a netet!" Kő bunkók!


De hála Istennek, mára 2018.októberére már van olyan szinten a mobilnet, hogy kenterbe veri őket, és máég csak többe sem kerül! Már nincsenek monopol helyzetben!

Nekem fél évig szolgáltattak, de nem maradok náluk!

2018. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!