Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook problema, segitenétek?

Tmt905 kérdése:

Facebook problema, segitenétek?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni nekem, mert az a gond hogy a Facebookon van az az új chat, es ami a chat ablak felett van (oda van írva, hogy ki mit lajkolt, komentalt stb. ), nem is tudom hogyan megnevezni. És az a probléma hogy az eltunt, nem tudom mi miatt, es nem tudom hogyan kell visszahozni?

Feltoltottem egy képet, hogy tudjátok miről van szó. Ha valaki tudja a megoldast, esetleg talalkozott mar ilyennel, akkor nagyon hálas lennek a segitsegert.

A valaszokat elore is koszonom :)


Itt a kép: [link]


2012. márc. 29. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem ott semmi olyasmi nincs :/ Nem lehet valahogy a beállitásokba bekapcsolni?? Amúgy magától tunt el, biztos hogy nem volt szándekosan kikapcsolva ... Azért koszonom a választ, van esetleg valakinek valami mas otlete? koszonom
2012. márc. 29. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Fontos tényező az is,hogy milyen böngészőt használsz,az első váloszoló képe az mozzila firefoxról volt.
2012. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam Google Chrome-val, Firefox -al , Explorerrel ... de egyikben sem működik :/
2012. márc. 29. 20:01
 5/9 A kérdező kommentje:

Most letoltottem az Operát, es ebben sem megy :(


Nem tudna valaki atdobni egy percre angol nyelvűre a facebookját, es megnézni hogy hogyan nevezik a "Percről-percre" funkciot?? Es lehethogy az angol kifejezés szerint ki tudnám nyomozni. Elore is koszonom a valaszokat!

2012. márc. 29. 20:11
 6/9 anonim válasza:
angolul Ticker a percről percre sáv, nemtudom hogy neked sikerült-e de nekem is ugyan ez a bajom, szóval ha esetleg jutottál valamire oszd meg velem is légyszi:)
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gyorshírek megjelenítése és egy kis nyíl, nagyjából ott ahol a fotón mutatja, ha még nem sikerült :)
2013. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom!!!! És nekem sincs ott lefele mutató nyil!!!!
2014. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem két hete tünt el,este még volt,reggelre meg semmi és azóta sincs.Sem a chat-nél sem a jobb felső sarokban a nyilacska hogy kinyissam.Más böngészőkön is próbáltam de ugyanaz a téma,semmi.Igy meg semmit sem ér a face,süket mint az ajtó.Máskor is volt már ilyen,de egy két nap és visszajött magától.
2015. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!