Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem beléptek a facebookra...

Nekem beléptek a facebookra és megváltoztatták a jelszavam, szóval gáz van. Aki tudja írja meg üziben, hogyan lehet belépni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltörni hétköznapi ember nem fogja, elég erős a védelme. A jelszóval belépés nem feltörés. Vannak robotok, amelyek egy algoritmus szerint generál jelszavakat, s próbálkozik ezekkel. Ennek kivédésére találták ki a táncikáló, torz betűket. Két dolog lehet: túl egyszerű a jelszavad, jellemző rád, s ismerősöd kitalálta. Vagy egyáltalán nem vigyáztál rá, s még ki sem kellett találta.

Egy ilyen jelszóval a robot évekig elvan: Xd5M-&Z9$31_sU#48ß2Wb

Ez nem jelszó: lacika94

2012. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Elfelejtett jelszó"
2012. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, a lényeg maradt le. Visszatöröltem az elejéről, s véletlenül ezt is töröltem.

Valóban, az Elfelejtett jelszó opcióval tudsz visszajutni az oldalra. Arra a postafiókra kapsz egy linket, amelyikről reggeltél. Azt megnyitva tudsz új jelszót beállítani. A rendszer arra is figyel, hogy ne adj meg olyant, amelyet már használtál.

2012. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi:)
2012. márc. 30. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Időnként érdemes minden jelszavadat megváltoztatni, pl. e-mail-t is.

A különböző alkalmazásokban megadott jelszavad NE LEGYENEK AZONOSAK, hasonlóak.

Inkább írd le egy papírra a jelszavaidat, és ne a gépen lévő dokumentumban tárold, (pláne a bankszámlaszámodat és pin kódodat).

2012. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!