Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki hogy fogadta hogy holnap...

Ki hogy fogadta hogy holnap nem lesz az egész világba internet?

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye mert a sok kockát elképzelem ahogy sorra megölik magukat :'D
2012. márc. 30. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen. Forrás?
2012. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én úgy fogadom hogy ez blöff :)

de ha az egész világon egy szere lekapcsolják az internetet az teljes összeomláshoz is vezethet

2012. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 matchman ***** válasza:
Kocka vagyok. De, képzeld, nem fogok pánikba esni, ugyanis minden nap biztonsági mentés készítek az egész Internetről. Szóval, no para! Este visszatöltöm, és holnaputánra megint lesz.
2012. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


itt a forrás de a hvg is irta tegnap jelezte a telóm is

2012. márc. 30. 11:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Hahaha... Lelassítani tudják esetleg, de megszüntetni nem. Egyébként nem aggódom, egyedül fogsz eret vagdosni.
2012. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pff nem vagyok kocka hogy idegeskedjek ;) most is csak azért vagyok gépnél mert beteg vagyok ;)
2012. márc. 30. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen híreket azért helyének megfelelően kell kezelni. Egy bulvármédiánál más a hírérték. De még egy komolyabb gazdasági közegben is ez inkább a szenzáció miatt hír, na meg ez egy feltételezés, mint sem kijelentés.

Az Anon ráadásul már egy tucat ilyen leállást hirdetett meg, amiből nem lett semmi. A másik dolog, hogy egy nagy szabású akciót nem szokás bejelenteni, különben nem lesz váratlan, készülnek ellene, stb...


Van egy olyan mondás, hogy amit nem akarnak a nyilvánosság elé tárni, abból lesz a hír utólag. Minden más hirdetés, és ez is csak az Anonymust reklámozza. Nem egyszer derült már ki, hogy valaki más az ő nevükben ígért dolgokat.

2012. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lindmayer ***** válasza:
ha megcsinálják, akkor tapsolni fogok nekik, és a cia és a többi titkosszolgálat munkát fog nekik ajánlani
2012. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kamuhír, valaki a nevükben nyilatkozott így, ők cáfolták, hogy lenne ilyen tervük. Jellemző, hogy az álhír 1000 helyen fellelhető, de az hogy nem igaz, azt képtelenség megtalálni is.
2012. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ezt már RÉGEN megcáfolták, hogy nem fognak ilyet csinálni, de a bulvár médiának nincs jobb dolga úgy tűnik, mint (szokásos módon) tévesen informálni.
2012. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!