Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az MSN-t már miért nem használ...

Az MSN-t már miért nem használják az emberek annyira, mint régebben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 08:21
 1/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ezt vajon miből szűrted le???


megszámoltad mennyien használják??

2012. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
facebook...
2012. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 2xSü ***** válasza:

Hogy globálisan mi a helyzet azt nem igazán tudom megítélni.


A környezetemben valóban ez a helyzet, kevesebben használják az MSN-t, jómagam pár hónapja végérvényesen felhagytam az MSN-ezéssel.


Az ok: A Facebookon úgyis fent van mindenki. Akár bejegyzéseken, akár csoportokon, akár az üzeneteken keresztül el lehet érni mindenkit. Az önálló Facebook Messengerrel, a különböző böngésző kiegészítőkkel is kb. hasonlóan azonnalivá válik a kommunikáció, akkor is, ha adott esetben nem a Facebook oldalán járok. Az okostelefonokba alapból beépített Facebook kliensek miatt is jellemző lehet az a tendencia, hogy inkább a Facebookot használják az emberek a kommunikációra.


Jópár ismerősöm nem volt fent MSN-en (nem tartotta szükségesnek), viszont Facebookra azért regisztrált. Őket is el tudom érni a Facebook rendszeréből. Volt olyan ismerősöm, aki a munkahelyén tudta csak elérni az internetet, neki nem volt lehetősége szoftvereket telepíteni. A Facebook kommunikációs lehetőségeinek használatához nem is kell semmiféle szoftvert telepíteni, hiszen böngészőből elérhető. Ha üzenetet írok az illetőnek, kaphat róla email értesítést.

2012. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2xSü ***** válasza:
Ja és a 0.facebook.com T-Mobile-os ingyenessége is erősen közrejátszhat a dologban.
2012. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Itt Erdélyben, az erdélyi magyarok egyáltalán nem is használták a windows msn-t, vagy yahoo messenger vagy skype.Több száz ismerősöm van, de senkiről nem hallottam, aki windows msn-t használna.
2012. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző:


talán onnan, hogy tényleg kevesebben használják?

Régen mindenki fent volt MSN-en, most meg szinte kihalt, alig-alig használja bárki is.

Amúgy a facebook miatt.

2012. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én használom de már csak akkor mikor esténként normálisan akarok beszélni párommal.. mással nemtudok mert 2 ember van fent max mert már senki nem használja elég rossz -.-"
2012. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!