Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon ha be akarok...

A facebookon ha be akarok lépni, miért engedne csak ugy be az oldalamra, hogy telefonszámot kér, stb? Csak ritkán lépek be, na és ismerősöm sincs, csak levelezgetni lépek be.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 09:04
 1/4 anonim válasza:
Ha nincs ismerōsöd akkor,hogy levelezgetsz? Komolyan mondom ilyen hūlyeséget nem halottam!
2012. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Boccs rosszul írtam (hallottam)
2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Facebook mindenkitől megpróbálja "kicsalni" a telefonszámát, "alacsony a fiókod védettségi szintje" rizsával. Hallottam paranoid elméleteket is erre, én nem foglalkozok vele, olyan nincs, hogy nem enged belépni. Viszont ha összehangolod a telódat vele, onnantól fogva nincs értelme ezen agyalni.
2012. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortega válasza:
Faszen tudsz írni levelet nem ismerősnek is ember! Ha más nem akkor Vírus! Mint a nem tetszik gomb! :)
2012. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!