Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a Facebook?

Miért csinálja ezt a Facebook?

Figyelt kérdés
Mindig elérhetőnek jelez az ismerőseimnek pedig mindenhol kiszoktam jelentkezni gépen is meg telóról is. Mindig azt veszem észre, hogy írogatnak meg már mutatták is másik fiókból, de nem értem miért van ez. :( Az Opera Miniből nem szoktam egyedül kilépni Facen, de ott nincsen chat. Lehet, hogy az miatt jelez állandóan elérhetőnek? Már a jelszavamat is megváltoztattam, hát ha feltörték, de ez se használt :'(
2012. márc. 31. 12:09
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy az Opera Mininek van köze hozzá, még akkor is ha nincs ott chat, ott azért elérhető vagy valamilyen módon, ezért a Facebook megragadja a legkisebb lehetőséget is, hogy ott marasztaljon 'elérhetőként'.
2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap kipróbáltam, hogy kiléptem a telómon Opera Miniből és akkor is ezt csinálja. :( Mi a fenét csináljak?
2012. ápr. 2. 13:09
 3/3 anonim válasza:
én tudom a választ...ha telorol belépsz a facera,mindig jelol,h.ott vagy.Még akkor is,ha már kiléptél.
2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!