Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más szolgáltatónál is ilyen...

Más szolgáltatónál is ilyen lassú a net korlátozásnál?

Figyelt kérdés
Vodafone-nál vagyok, 2gb-os csomaggal. már lassan bánom h megvettem, de úgy ahogy megvagyok vele. korlátozás után 15kbps a le és a feltöltés is..nagyon kevés. oldalak böngészésére épp h elég. de a kérdés, h a T-mobile-nál és a telenornál is ez a helyzet? Ott milyen lassúra korlátozzák a netet, ha átléptem azt a bizonyos korlátot?
2012. márc. 31. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a lényege, hogy ennyit fizettél ennyit kapsz és utána még egy minimális szolgáltatást. Máshol sem gyorsabb ha átlépted a kereted.
2012. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfizetéses vagy? Akkor lehet a szerződés ideje alatt is váltani nagyobb díjcsomagra. Nekem most 8 GB-s van. (Vodafone Internet Easy Nonstop).
2012. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, még az vagyok. El is gondolkoztam azon, hogy átváltok a Nonstopra. :) Egyébként azért kérdezem, mert ha jól tudom, a telenornál úgy van, hogy szintén 2gb a limit, de ha átlépem, utána is csak a letöltést korlátozzák. a böngészést nem...És hát ez csak jobb:D
2012. ápr. 1. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nonstoppal és 8 Gigáéval a böngészést nem korlátozzák. Megy, csak persze lassabban.
2012. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!