Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra kellett telepítenem...

Újra kellett telepítenem hálózati kártyámat, minden ok, de most facebookon nem tudom megnyitni az üzeneteimet. Ez most a facebook egy újabb dilije, vagy én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki facebook ha meg akarom nézni az üziket:Átmeneti hiba történt, próbálja meg újra.
2012. márc. 31. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Komoly bajok vannak a neten, egész nap szakadozott az USB modemes mobilnetem. Anonymus hackercsoport a DNS szervereket támadja. Fél tíz tájban vagy ötször szakadt meg a kapcsolat.
2012. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi köze a hacker csoportnak ehhez. Facebook most áll át az új timelinera, és az összes profilt meg úgy 37 millió rajongói oldalt kell neki átalakítani. Én azon csodálkozom hogy egyáltalán nem omlott még össze az egész rendszerük.
2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!