Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell teljesen kitörölni?

Drogba11 kérdése:

Hogyan kell teljesen kitörölni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a bittorent levan töltve 7.6-os de letöröltem.. de hogy kell rendesen kitörölni mert ami itt látható a képen ahol be kell írni az oldal nevét az alatt van egy ilyen sz...arság mielőtt nem töltöttem le a bittorentet az nem volt ott. szóval valaki mondja meg hogy ott fölül hogy kell eltávolítani mert ku..rvára idegesít hogy 15megás netem van és azért nem tudom élvezni mert kell várni vagy 5 másodpercet mire az is betöltödik..segítsetek pls
2012. ápr. 2. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:
nem tudok képet feltenni de szerintem így is tudtok segíteni! :D
2012. ápr. 2. 19:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom ha netezni akarsz akkor a címsor alatt van egy ú.n. toolbar. A legtöbb torrent klienssel telepítesz ilyet, ha nem figyelsz oda. Start menü/programok hozzáférhetősége.../programok módosítása és eltávolítása..

Itt keress v.milyen toolbar-t, és azt töröld.

Ezzel remélhetőleg megoldódik.

2012. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!