Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Earth miért észlel...

Google Earth miért észlel hibát pár másodpercre rá ahogy elindítom és lép ki?

Figyelt kérdés
frissítettem és újra is telepítettem, de mindig hibaüzenetet akar küldeni, viszont mikor el akarnám küldeni befagy a program... :/
2012. ápr. 3. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a probléma. Én is újra telepítettem, de minden hiába, 4.-5. nekifutásra aztán elindul. Én is szeretném tudni, mi okozhatja ezt.
2012. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reméljük akkor, hogy kapunk valami segítséget :/
2012. ápr. 3. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van, és milyen driver van felrakva hozzá?
2012. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem évekig hibátlanul futott az XP, de néhány hónapja megpróbáltam újrara telepiteni. A Chrome-mal jött le, de az van a gépemen, az összes többi letöltőoldal pedig csak félig töltötte le. Ha mégis letöltötte, mindig jött az, hogy D9-est vagy D10-es módban akarom futtattni. D9 kell az XP-hez, de a videókártya átváltott Csökkentett módba. Annak a driverét is frissitettem, nem használt. Feladtam, alkalmilag a Chrome bővitményét használom, nem kell a Google Earth.
2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már csak D10-s (Windows7-hez való) Google Earth van a letöltőoldalakon.
2012. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy Xp-m van, igen és Ati raden x700 256MB-os a kártya
2012. ápr. 7. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:

002-es vagyok újra:

Ez is XP és integrált Intel grafikai kártyám van.

Ezek szerint az XP allergiás a Google Earth-ra.

2012. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!