Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy a youtube-on...

Speed-L kérdése:

Miért van az hogy a youtube-on a videóknál a hang rendben van, de a kép vagy késik vagy szaggat?

Figyelt kérdés
15mb/s a netem...és eddig hibátlanúl játszotta le őket,de múlthéten ujraraktam a gépet ugyanarra az oprendszerre,de most meg tiszta szar lett.
2012. ápr. 3. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
töltsd le a legfrisebb flashplayert!!
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az van rajta mégis késik a kép...nem lehet valahogy beállítani,hogy ne késsen?
2012. ápr. 3. 17:48
 3/11 A kérdező kommentje:
meg van amikor megállítom a videót és az még megy tovább egy darabig és csak utána áll meg.
2012. ápr. 3. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
hat pasz mas baj nem lehet! milyn böngészöt használsz?
2012. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mozilla firefox abbol is a legujabbat
2012. ápr. 3. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
probald google chromeal hátha
2012. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A lehetőségek:

1.Régen volt frissítve a gép

2.régen volt karbantartva (töredezettségmentesítés, stb...)

3.régi flash

4.flash friss, de a böngésző nem fogadta el autómatikusan

5.A processzor már nem bírja az új flash playert (sajnos ez a leg valószínűbb! o(


o(

/\

az egy küklopsz smiley! xD

2012. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
leirtam,hogy pont előtte raktam ujra a gépet és a mozzila elfogadta a flash-et és eddig semmi problémám nem volt...de abban igazad lehet,hogy nem birja a flash-t a proci mert sajna nem egy csúcskategóriás gépem van :D...köszi a válaszokat kipróbálok egy régebbit vagy esetleg a google chrom-ot :)
2012. ápr. 4. 21:28
 9/11 A kérdező kommentje:
végülis ráraktam egy régebbi flash-t 9. akárhanyast :D...most valamennyivel jobb a hang meg a kép legalább együtt mozog..csak mostmeg akadozik..:/
2012. ápr. 4. 21:47
 10/11 anonim válasza:
nekem google chrome-om van, friss flash, és mégis ugyanezt csinálja!! de nem csak youtube-on, hanem akkor is, ha bármi más filmet/videót nézek :S
2012. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!