Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tok játékokat és...

Nixon1 kérdése:

Honnan tok játékokat és cuccokat meg progikat letölteni a telomra sony ericsson xperia x8 -ra? Meg hol tom beállitani az internetet h jo legyen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Van internetcsomagod hozzá, vagy csak készüléket vettél?

Mert ha csak készüléked van, akkor nagyon drágán fogsz csak tudni netezni.

Ha van csomagod, akkor valószínűleg van hozzá valamilyen használati utasítás is, használd azt.


Programokat én a mobile9.com oldalról szoktam letölteni, nagyon jó sok ingyenes program van ott.


Sok szerencsét!

2012. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ol!v3r válasza:
Google play benne van a menüben :D ***** erröl az oldalról ingyen lehet olyan játékokat letőlteni ami a Google playbe fizetős

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én végülis csak a0.facebook.comot akartam és kártya független a telom. És sehogy se akar jo lenni! Mobile 9 en hol találom a progikat?
2012. ápr. 6. 17:27
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és még valami mért telefon memóriára telepiti a játékokat amiket letöltök?
2012. ápr. 6. 17:30
 5/8 anonim válasza:

Úgy látom nagyon alapvető kérdésekkel vannak gondjaid.


Először is, androidos telóra mindenki mindent a marketről tölt le. Az egy olyan gyűjtő oldal, progamoknak, játékoknak, háttérképeknek, mindennek amit csak el tudsz képzelni. Ott vannak fizetős dolgok is de rengeteg ingyenes is.


Ahhoz, hogy a marketbe be tudj lépni, kell net.

Ha van otthon bekötve neted, bármilyen, akkor wifivel tudsz rá csatlakozni. Ha nincs wifis routered szerintem érdemes lenne venned, pár ezerért kapható és akkor a telefont arra is tudod használni amire az vásárlók 98%-a. Market használata nélkül semmi értelme egy x8-nak.


Market belépéshez, kell egy gmail-es fiók a bejelentkezéshez. Ha van azzal belépsz, ha nincs csinálsz egyet.


Ha nincs otthon se neted, se a telóhoz előfizetésed akkor passz. Elvileg lehet találni progikat amiket gépről átraksz a telóra és onnan telepíted, de ez a nehezebben járható út. Marketen ott van minden összegyűjtve, neten meg nem tudom honnan lehetne szedni dolgokat.


Facebook. Na ezt sokan próbálják megoldani. Andoridos telón a 0.facebook.com necces. Itt egy leírás olvasd el:


[link]


Ezen a fórumon sokat olvasgathatsz. Szerintem regelj be.

2012. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés köszii net van rajta csak a 0.facebookot nem fogadja be :(
2012. ápr. 8. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
m.facebook.com akkor?
2012. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahan :(
2012. ápr. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!