Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj, ha a Facebook-...

Mi lehet a baj, ha a Facebook-nál csak a fejléc jelenik meg?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta a gépemen a facebooknak csaka fejléce jelenik meg, az üzenőfal nem, és hiába látom ,hogy hány értesítésem/üzenetem érkezett nem tudok rákattintani.

Eddig minden teljesen rendben volt és működött. Szerintem a gépemmel van a gond, nem a Facebookommal, mert más gépeken működik rendesen. Lehet, hogy törlődött valami segédprogram? Vagy módosult valami beállítás?


2012. ápr. 5. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Más oldalak bejönnek? Elsőre olyan, mintha egyáltalán nem lenne neted és csak a böngésző helyi gyorsítótárából töltődne be a facebook fejléce. Esetleg töröld a böngésző gyorsítótárt (más néven cache-t). Kérdés, hogy milyen böngészőt használsz...
2012. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kis vakond03 válasza:

Szia Epptegnap jartam ugyan ugy ahogy te ! A probelma az volt hogy a Google chrome hasznaltam bonegeszonek es csak fejlec jottbe nalm is meg annyit engedet meg h a beallitasokab be tudtam lepni de valtoztani rajta semmit. Ha Google Chrome-d van hasznalj helyete Firfoxot azzal mukodni fog a facebookod. En eloszor azt hittem h azert nem tudok bellepni mert h telon be jelntkeztem a facebokra de veletlenul nem jelntkeztem ki. azt utana neztem Chrom meg nincs igzabol tarsitav a Facbookhoz es ezert tortenik ez. Itt egy link ahol le van irva angolul igaz de ha beszelsz angolul vagy ismerosod aki beszel erdemes elolvasni.

[link]

Nem virusos a link !!!! De me is irhatod ezt szoveget googleba es ki fogja neked dobni

"Home | About | Submit a Startup | Advertise | Services | Blogroll | Contact | RSS | Online Business | Friends | Partners

TechPluto

sell cell

Problems with Facebook On Chrome Browser ? Well, It’s Not Just You!,,

2012. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!