Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán hány másodperccel az...

Vaterán hány másodperccel az aukció vége előtt kell licitálni, hogy én legyek az utolsó, de még ne fussak ki az időből?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, minél később a végét lődd be.

De megelőzhetnek bármikor ez a szerencsén is múlik.

2012. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy az eladó hogy kéri. Kérheti azt is, hogy az utolsó licit után automatikusan hosszabbodik 5 perccel a licit és akkor bukta van...
2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Épp így nyertem meg egy aukciót egy hete.

Attól függ, mennyire gyors a neted! Mi 10 másodpercről indulva kattintottunk a terméklapon a licitálás gombra, számoltunk vissza magunkban, és amikor 2-höz értünk, akkor nyomtunk rá a licitálás elküldésére.


A licittörténetben 1 másodperccel a vége előttinek írta a mi licitünket :)

2012. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírom még egyszer. Attól függ, hogy az eladó hogy kéri...
2012. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozom! Ezek olyan aukciók voltak, hogy az eladó nem kért meghosszabbítást, mert pont azzal szívtam meg sokszor, hogy túl későn nyomtam (kb 15-20mp-cel előtte) és már lejárt az aukció, mire a licitem eljutott a rendszerig. De még olyan aukcióknál is jártam így, ahol én lettem volna az egyetlen licitáló (1FT) Úgy látszik lassú a böngészőm:( Sokszor meg, ha 30-40mp-cel előtte nyomtam, akkor valaki rám licitált még pont az utolsó pillanatban.. Meg kell dolgozni ezekért a vaterás dolgokért rendesen :D
2012. ápr. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!