Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a youtube partner programjához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni a partnerprogramhoz a youtube-on, de az a nagy problémám, hogy hiába nyomok a regisztrációs oldal linkjére, az mindig a főoldalt tölti be.

Valaki tudna segíteni egy használható linkkel? :(

Vagy mi lehet a gond?


2012. ápr. 6. 07:18
 1/1 anonim válasza:
Azért nem tudsz mert magyarországon még nincs. Csakis úgy lehetsz MO-n partner ha nagyon nagyon sok nézettséged van és feliratkozód és ha szerencséd van akkor a Youtube meghív a partnerprogramba. Máshogy nem tudsz még csatlakozni de elvileg a jövőben itt is elérhetővé teszik majd. Én TechyTurtleTutorial vagyok Youtubeon de nekem se engedi ugyanaz van mint neked. Próbáltam már Anglia rokonokon keresztül akkor tudtam regisztrálni csak nem fogadták el mert nem volt elég feliratkozóm és nézettségem.
2012. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!