Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ember aki nagyon ért a...

Egy ember aki nagyon ért a weblapokhoz kinyerné nekem a lenti linkből a nagyfelbontású képet?

Figyelt kérdés

[link]


ha megtudod csinálni...akkor le a kalappal:D



2012. ápr. 6. 17:35
1 2
 11/12 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem google maps elven működik.


Nincs nagy kép, csak kicsi darabok a nagyitásnak megfelelően. (160x160 pixel darabok)


a Bongésző ideglenes fájlai között megtalálod a kép darabjait, de azokat még össze kell rakni, illetve, mivel egy kicsit trükköztek is a képekkel (mert mint jpg képeket nem nyitja meg). Igy még át is kellene alakitani a kis darabokat.


Itt egy link amit sikerült kinyerni - egy darabról :


[link]


Ami látszik belőle szerintem :

4 darab X irányban

7 darab Y Irányban

és a nagyitási faktor 5-ös


Illetve itt van képpé alakitva :

[link]


Úgy hogy nem egyszerű meló összerakni a nagy képet a kicsikből.


Üdv.

2012. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 coopper ***** válasza:

Üdv ismét.


Nagy kinlódások árán sikerült két képet kinyerni.


Mindkét képnek ugyanaz a gondja, hiányzik a bal felső képkocka (X0,Y0) ezt a képkockát megin másként kezelik mint a többit. (egy 160x160 pixeles fehér rész van a bal felső sarokban)


Frida_and_the_Cesarean_(unfinished).jpg - 3 468 892 bytes 2720x3200 pixel : [link]


Marxism_Will_Give_Health_to_the_Ill.jpg - 2 184 742 bytes 2240x2280 pixel : [link]


Üdv.

2012. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!