Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lenne a legkönnyebb megoldá...

Mi lenne a legkönnyebb megoldás a Facebook profilom törlésére?

Figyelt kérdés

Hello. Régebben csináltam egy Facebook profilt amit már hosszú idelje nem használtam, illetve az email cimet sem amivel beregisztráltam és hát elfelejtetem a kodot.

Most szeretnék csinálni újbol egy Facebook profilt, de egyben szeretném töröltetni a régi Facebook profilomat. De nem tudom mi lenne a legjobb megoldás, milyen alapon kéne bejelentenem a profilt, illetve azt se tudom mi alapján döntik el hogy törlésre kerül e a profil, ez az ami érdekelne, hogy tudjak tőle megszabadulni, ne legyek fent a facen kétszer...


2012. ápr. 7. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen alapon "bejelenteni", nem tudom, honnan vetted ezt az ökörséget.


[link]


Ennyi, Google 2 másodperc alatt megmondta volna.

2012. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ökörség, láttom nem értelmezted rendesen amit irtam... Be lehet jelenteni a facebook profilokat, reportolni, több féle indokal, és az alapján eldöntik törlik e... De én leirtam, hogy a KODOT NEM TUDOM, ergo ez a link amit küldtél csak akkor lenne hasznos nekem ha tudnám a kodot. De úgy lehet törölni ha bejelentem a facebook profilt, mert hogy belehet, és van több féle indok is amivel belehet jelenteni, csak arra vagyok kiváncsi milyen indokal lenne a legjobb megoldás bejelenteni, illetve mi alapján döntenék el hogy jogosan jelentetem e be vagy sem.
2012. ápr. 7. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Lépés: Email jelszó helyreállító funkciója. Ha a nem használat miatt megszűnt, akkor meg újra létrehozod.

2. Lépés: Facebook jelszó helyreállító funkciója.

3. Lépés: Belépsz.

4. Lépés: Fent linkelve.


Nem kell túlbonyolítani.

2012. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi ezt később megprobálom.

Ám ha még valaki tudd valami modszert ha netán ez nem jönne be akkor légyszi nyomassátok.

2012. ápr. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!