Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja azt a facebook,...

Miért írja azt a facebook, hogy bejelentkeztem Jászárokszállásról, meg Dunaharasztiból, meg Veszprémből, amikor nem is? Ez valami "vírus" vagy másnak is írja?

Figyelt kérdés
Ma néztem a biztonsági beállításokat, és azt írja az aktív bejelentkezéseknél, hogy Jászárokszállás, Dunaharaszti, meg Veszprém. Budapesti vagyok. Azóta jelszót változtattam mindenhol, nem mondtam el senkinek, de az előbb néztem, és megint ott jelentkeztem be. Csak nem én. Nincs is arrafelé ismerősöm, és nem hiszem, hogy valaki fel akarná törni. Ezt másnak is írja, vagy csak nekem?
2012. ápr. 7. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy "bezavarodik" és össze-vissza kiír mindent. Ismerőseimnél és nálam is volt már ilyen.
2012. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
IP cím alapján azonosítja a helyet, ahonnan bejelentkezel. Ez vezetékes netnél eléggé megbízhatóan működik, de ha mobilneted van, sokkal szabadabban kapod az IP címet. Én pl. Szatymazról jelentkeztem be nem rég a facebook szerint, pedig Budapesten voltam. :)
2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!