Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani...

Facebookon be lehet állítani valahogy hogy az ismerőseim számomra tök idegen ismerősei ne lássák ha az adott ismerősöm hozzászól vagy lájkol egy bejegyzésemhez vagy képemhez?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen beállítás nem létezik?Amikor kiteszem a képet, hszt a jobb felső sarkában ugye be tudom állítani, kik lássák (public, friends stb.) de utána jobb oldalon az esemény csíkon mindig látom én is pl. azt ha az én ismerőseim a saját ismerőseikhez szólnak hozzá.
2012. ápr. 8. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
én egyesével csináltam, hogy mikor ilyet láttam az ismimnél, akkor rámentem hogy letiltás: kedvelések és hozzászolások tőle. igy ezt nem látom, de ha ő ir ki valamit azt igen. folyamatosan csináltam, mikor láttam ilyet. egyszerre nem tudom hogy kell. :S
2012. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha de nem az zavar ha én látom az ismerősöm ismerőseinek képeit hsz-eit...mert az nem zavar, max nem érdekel meg nem nézem meg. Hanem az ha FORDÍTVA van tehát az ő ismerősei látják az én dolgaimat amikhez nekik úgy érzem nem sok közük van...hiszen nem az ismerőseim...
2012. ápr. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!