Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-ot használom...

Google Chrome-ot használom mert gyorsabb a böngésző, és azon nem tudok facebook-ozni. A probléma az hogy belépni betudok de semmit nem ad ki csak a fejlécet üzenetek infók stb. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
sürgős :)

2012. ápr. 8. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel a kérdések között, láthatod, hogy nem vagy egyedül, rengeteg baj van mostanság a Chrome-mal. Próbálj mást.
2012. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a komit de tuti van valami megoldás rá :( nagyon idegesít
2012. ápr. 8. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:

itt törölj ki mindent,és indítsd újra a gépedet :


[link]

2012. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aha, vársz a következő verzióra. Addig kipróbálhatsz mást, hogy kiderüljön, tényleg a Chrome-e a hibás.
2012. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem működik Chrome-mal. Lehet, hogy az automatikus frissitésével van gond, vagy az Adobe Flash Playerrel. Chrome-é beépül a Vezérlőpultba.
2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is Chrome-t használok de nekem nincs semmi baj se vele.Mondjuk én nem vagyok fent a facebookon szóval nem tudom hogy az bejön-e vagy sem de a twitter az teljesen jól működik.
2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de valami tippet hogy mit csináljak ezzel ? mert régen ment nekem a facebook google chrome-on de most vmiért még mindig nem . pedig a tippeket megcsináltam amiket itt páran írtak de semmisem vállt be eddig :S :(
2012. ápr. 8. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Tippet akarsz? Tessék, de nem biztos, hogy beválik.


Távolítsd el a Chrome-ot. Teljesen, szabályosan. Utána az összes temp fájlt, appdata fájlokat (user és globál szinten), és a registry-t is pucold ki utána. Egy árva bit nyoma se maradjon. Utána CCleanerrel is takaríts ki, nem csak a szemét fájlokat, de a registry hibákat is. Utána indítsd újra a gépet, töltsd le Chrome éppen aktuális legfrissebb verzióját, és telepítsd fel. Azzal próbáld meg újra.


Megjegyzés: Minden beállításod, könyvjelződ, jelszavad, kiegek stb. el fognak veszni, teljesen nulláról indulsz.


Én azért még mindig kíváncsi lennék arra is, hogy más böngészővel jó-e.

2012. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mással tökéletes internet explorerrel jó ;) csak azért használom a chromo-t mert ez gyorsabb volt régen
2012. ápr. 8. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az IE-vel jó, akkor valószínűleg a fentiek végrehajtása után Chrome-mal is jó lesz, feltéve, hogy nem a Chrome beépített hibájáról van szó, hanem csak nálad kavarodott össze valami.
2012. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!