Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Clint Eastwood film ez...

Melyik Clint Eastwood film ez amit keresek?

Figyelt kérdés
régen láttam még suttyomban,de biztos vagyok benne,hogy ő szerepelt. Zsaru volt,de már majdnem nyugdíjba ment azt hiszem,és egy megoldatlan ügye van egy sorozatgyilkos talán,majdnem el is kapja egyszer,de megszökik a gyilkos.
2012. ápr. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt az összes filmje, első tippem: A zöldfülű

2012. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mert az vígjáték,amit én keresek az thriller,vagy krimi.
2012. ápr. 9. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

ebben rendőr, van benne sorozatgyilkos és thriller:

Piszkos Harry


Kötéltánc, ebben is zsaru, csak ez krimi.


Véres munka

Terrell McCaleb (Clint Eastwood) a visszavonult FBI-ügynökön szívátültetés hajtanak végre. A sikeres műtét után lábadozó egykori nyomozót felkeresi egy nő, aki arra kéri, hogy találja meg nővére gyilkosát. A megfáradt ügynök visszautasítja a felkérést, de amikor megtudja, hogy a meggyilkolt asszony szíve most az ő régi szíve helyén dobog, megváltoztatja az álláspontját és a gyilkosok nyomába ered.

2012. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 soldierdan válasza:
A Véres Munka lesz az !
2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!