Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért gáz explorert használni?

Miért gáz explorert használni?

Figyelt kérdés

Nekem az van, és gyorsabb mint pl a firefox...De mégis azt látom h mindenki, uhh az explorert milyen szar..


Internet explorert 8-unk van..



2012. ápr. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Microsoft évekig mostohán bánt az IE-vel, konkrétan leszarták mi van vele (mással is, például a Windows Media Player van elég nagy hátrányban a mostani médialejátszókhoz képest). Úgyis azt használja a többség, akinek nincs más lehetősége, nincs szüksége másra, vagy nem tud mást találni magának mert nem ért hozzá.


Csak közben a többi cég a saját böngészőjét folyamatosan fejlesztette, javította, és kialakított magának egy stabil közönséget, így a korábbi IE-ről való átállás után sokan tapasztalták hogy más élmény netezni (például míg mások évek óta lapfüleken böngészhettek, az Explorer még mindig az a több éves kiadás volt a maga hibáival). Azért volt gáz használni, mert elavult volt a többihez képest, nagyobb biztonsági kockázat is jelentett használni.


Utána már észbe kaptak, és elkezdték az Explorert is csinálni. A 8 például nem mondható olyan rossznak, csak aki elpártolt egy másik böngészőhöz az már nem tér vissza rá. Világszinten még mindig az IE a legnépszerűbb böngésző, egyedül a Chrome tudta legyőzni pár óráig, majd utána és azóta is az Explorer a legszélesebb körben használt program.

2012. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az Google Chrome a leggyorsabb! annél jobb nincsen:) próbáld ki és meglátod! két külön világ :D
2012. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

ha az ie9-et használod, akkor nem gáz: az már elég gyors és biztonságos

de nálam a chrome az gyorsabb, vagy legalább is nekem annak tűnik, főleg akkor, amikor elindítom és egyszerre tölt be 20 oldalt

2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az IE9 tényleg egész jó lett, simán használható.


Gáznak nem gáz, de pl mikor egyik csajom gépén IE6 volt asszem, akkor meglepődtem hogy se füleket nem lehet használni, se nem gyors...az tényleg katasztrófa volt.

2012. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom XP-s géped van azért használsz ie8-at ,ezzel semmi baj nincsen. De a többi böngésző (firefox, chrome , opera) simán lepipálja az ie8-at. Ez azért van , mert a microsoft elhanyagolta az explorer fejlesztését éveken át. Ha XP-d van akkor szerintem próbáld ki a Google Chrome-t , Firefox-ot vagy Operát. Ezek mind sokkal jobb böngészők , mint az ie8. Az explorer következő kiadása az ie9 már sokkal jobb és hasonlít is a vetélytársaira, de az csak Windows 7-en működik. És az 1. válaszoló nagyon jól leírta , hogy mi történt az explorer-el. Én 2010 végén végleg elpártoltam az explorertől. De , ha neked megfelel használd nyugodtan , sokkal biztonságosabb és gyorsabb , mint elődje az ie7.

2012. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!