Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok videókat nézni az...

Nem tudok videókat nézni az interneten! 10 másodpercenként leáll! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos vodafone-os netem van. Nem elég, hogy torrentezni sem lehet vele, meg alig jött fel a gépre ez a .... modem, most még ez is. Régebben néha működött a youtube, de most nem lehet názni a videókat semmilyen oldalon.
2009. jún. 18. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld újraindítani a gépet. Nálam is szokott néha ilyen lenni.
2009. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez sajna nem oldja meg a problémát! :( Valakinek van még ötlete?
2009. jún. 18. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Flash Player...telepítve?
2009. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Vodafone-os netem van és nálam általában nem szokott gond lenni. Főleg ha 3G hálózatra csatlakozik fel a modem. Ha nem elérhető a 3G, csak a 2G, vagy valami miatt eleve lassabb a net, vagy éppen töltesz közben valamit, akkor előfordulhat, hogy nincs elég sávszélesség ahhoz, hogy valós időben (legalább ugyanolyan sebességgel töltöd le a gépedre a videót, mint amilyen gyors a lejátszás) tudd nézni a videókat.

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy megállítom a lejátszást (Pause), közben csinálok valami mást és csak akkor játszom le, ha letöltődött az egész. Akkor nem fog akadozni.

2009. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Flash Player nem volt telepítve, telepítettem, de ez sem oldotta meg a problémát.

3G-re van csatlakozva, de nem töltök le egyidejűleg semmit. kedves Vodás sorstárs, olyan programot nem tudsz, amitől a Vodafone drága nem veszi észre, hogy torrenteztem?

2009. jún. 19. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom... Nálam is szaggat néha, de nem olyan vészes.

Olyat nem tudok sajna. Nem nagyon szoktam torrentet használni. Mióta megvan a vodás net (2 éve), egyszer használtam, mert valami kellett onnan, de emiatt nem kaptam semmi büntetést, vagy korlátozást.

2009. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!