Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a wi-fi...

Hogyan tudom törölni a wi-fi vevöböl hogy nem csatlakozzon egyböl? Elrontottam a kódot és mindig azzal akar csatlakozni!

Figyelt kérdés

A laptopban a beépitett vevö egységgel szeretnék csatlakozni a netre. Csak hogy rosszul irtam be a jelszót és már megjegyezte hol tudnám vele kitörülteni?

mert már csatlakozni akar a rossz jelszóval

valahogyan ki lehet törölni?

köszönöm fontos lenne mert a munkám miatt is.


2012. ápr. 14. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

persze,hogy ki lehet

de nem akarom fárasztani magam azzal,hogy leírom,hogy XP-n miket nyomj meg,mert sokszor volt már,hogy visszaírták,hogy te kocsog,b+,nekem win 7 van ám !

vagy fordítva,

úgyhogy te jössz,

2012. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de nekem xp van! és még mindig nem jöttem rá hogy kell.
2012. ápr. 14. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

start

vezérlőpult

hálózati kapcsolatok

és itt az összes vezetéknélküli kapcsolatot töröljük

2012. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen addig megy hogy hálózati kapcsolatok és ott van a vezeték nélküli és a vezetékes és tovább ha megnyitom a wi-fi akkor nem törli ha meg jobb gomb akkor a törlésre nem lehet rá menni.

köszi

2012. ápr. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!